Digitální okénka

PŘEHLED DŮLEŽITÝCH MARKETINGOVÝCH AKCÍ PRO ROK 2023

Pracujete v marketingu a hledáte zajímavé akce, kam vyrazit? Potřebujete načerpat inspiraci nebo vás zajímá, co právě letí? Přinášíme vám 5 marketingových akcí, které stojí za to v roce 2023 navštívit.

Czech On-line Expo

Kdy? 22. a 23. února 2023
Kde? PVA EXPO, Praha
Odkaz na web: ZDE

Tou nejbližší a z pohledu celého roku i největší akcí je rozhodně Czech On-line Expo. 17 konferencí v 8 sálech, více než stovka vystavujících firem a více než sto řečníků z oboru. Navštivte letošní Expo a poslechněte si novinky od SEO specialistů, UX designerů, PPC konzultantů a marketingových ředitelů hezky z první ruky. Letošní čtvrtý ročník veletrhu očekává tu zdaleka největší účast, proto si pro vaši návštěvu vyčleňte rovnou dva dny! Akce proběhne ve středu 22. a ve čtvrtek 23. února.

SEO Restart

Kdy? 13. března 2023
Kde? Kino Dlabačov, Praha
Odkaz na web: ZDE

Koncem března se velkým lákadlem stane akce SEO Restart. A jak už název napovídá, akce je vhodná především pro provozovatele webů, majitele e-shopů anebo pro online marketingové agentury jako jsme my! Na konferenci se dozvíte aktuální trendy ohledně vyhledávací sítě anebo novinky v oblasti SEO, a to od opravdu velkého jména na trhu, od Collabimu. Na této konferenci ani my z Digitálky nebudeme chybět, koho na místě potkáme?

Reshoper

Kdy? 17. května 2023
Kde? PVA EXPO, Praha
Odkaz na web: ZDE

V půlce letošního května se do popředí marketingových specialistů dostane akce Reshoper. Veletrh a konference ze světa e-commerce propojuje majitele velkých i začínajících e-shopů s dodavateli služeb a různých nástrojů pro e-shopy. Stavte se, načerpejte inspiraci, nechte si poradit od profesionálů anebo najděte skvělou službu pro váš začínající e-shop. Seznam účinkujících je skutečně rozsáhlý, jména řečníků jsou zde opravdu zvučná a ten, kdo veletrh nenavštíví, ten reálně zaváhá.

Content First

Kdy? 25. května 2023
Kde? Jalta Boutique Hotel, Praha
Odkaz na web: ZDE

Květen bude na marketingové akce skutečně bohatý, jubilejní desátý ročník akce Content First se koncem letošního máje zaměří na to, jak vytvořit opravdu hodnotný obsah pro vaši značku. K vidění budou zajímavé studie, novinky a content trendy. Konference se letos zaměří především na tvorbu obsahu pro sociální sítě, spolupráci s influencery a skvělý copywriting. Přijďte si pro pořádnou dávku obsahové inspirace.

ShopCamp

Kdy? 7. září 2023
Kde? FA & FIT ČVUT, Praha
Odkaz na web: ZDE

Začátek září přinese další jubilejní desátý ročník, tentokrát akce s názvem ShopCamp. Na této komunitní e-commerce konferenci potkáte špičky mezi českými odborníky na e-shopy. Jedinečná atmosféra a neformální networking přispívají k budování této komunity a navazování cenných kontaktů. Skvělou zprávou je, že konference je zcela zdarma pro zástupce ambiciózních e-shopů, kteří se chtějí vzdělávat.

Prozkoumejte společně s Digitálkou nové marketingové trendy na těchto akcích!

Dejte nám vědět, na které akci se společně potkáme.

Komentáře

Tvoříme webové stránky. Optimalizujeme. Plánujeme a vyhodnocujeme PPC kampaně. Spravujeme sociální sítě. Komunikujeme. Vyvíjíme. Konzultujeme. Analyzujeme. Hledáme nová řešení.