Blog

JAK VYTVOŘIT OPRAVDU DOBRÝ NEWSLETTER?
E-mailové rozesílky jsou jedním z mnoha skvělých nástrojů současného marketingového digisvěta. Jak ale rozesílku správně postavit? Jak vytvořit opravdu dobrý newsletter, který uživatele zaujme?
JAK FUNGUJE TECHNICKÝ DOZOR WEBU?
Potřebujete si ujasnit představu o novém webu? Hledáte někoho, kdo na celý proces tvorby dohlédne? Pak byste měli využít služby technického dozoru webu.
JAK NA VYLADĚNOU CHYBOVOU STRÁNKU 404?
Už se to stalo každému z nás: člověk klikne na odkaz a místo toho, aby našel požadované informace, objeví se pouze záhadné číslo 404. Proč je důležité řešit chybovou stránku? Jak stránku 404 vyladit k opravdové dokonalosti?
JAK VYUŽÍT GOOGLE ALERTS PŘI BUDOVÁNÍ ZPĚTNÝCH ODKAZŮ?
Jak zjistit, kde se o vás mluví? Jak zjistit aktuální témata z oboru? A jak to můžete využít pro svůj firemní brand? Prozkoumejte společně s námi nástroj Google Alerts, díky kterému udržíte krok se současnou dobou.
10 FILMŮ, KTERÉ BY MĚL VIDĚT KAŽDÝ MARKETÉR
Vypněte na chvíli Vraždy v Midsomeru a Komisaře Rexe a vyměňte je za 10 skvělých filmů, které by měl vidět každý marketér! Relaxujte, objevujte, zavzpomínejte, nebo se jen pobavte u snímků, které jsou inspirované světem marketingu a reklamy.