Digitální okénka

5 SKVĚLÝCH MARKETINGOVÝCH AKCÍ ROKU 2022, KDE BYSTE NEMĚLI CHYBĚT

Hodláte i nadále rozvíjet své marketingové obzory tím správným směrem? Vnímáte, že marketing se neustále vyvíjí a věci jdou neustále kupředu? Chcete se i nadále vzdělávat v marketingu a nechat se inspirovat špičkami v oboru? Vybrali jsme 5 významných marketingových akcí v roce 2022, které jsou ještě před námi, a na nichž by marketéři neměli chybět.

E-Business Forum 2022

Nejbližší významnou akcí z marketingové oblasti je E-Business Forum 2022, které se bude konat 5. května v Praze. Letošní konference přináší především business responsible témata, jmenovitě se jedná o okruhy customer care, budování customer loayality a význam zákaznického feedbacku. Tou nejvýznamnější částí dle našeho názoru bude aktuální téma GDPR, které začátkem tohoto roku prošlo v zákonné oblasti markantními změnami.

KDY? 5. května od 9:00
KDE? Konferenční centrum City, Praha 4

Marketing Meeting

Další akcí, kde se setkávají marketéři a probírají společně aktuální témata, je Marketing Meeting. Tato akce probíhá offline i online několikrát do roka, my sami se nejvíce těšíme na 12. května, kdy se konference zaobírá využíváním sociálních sítí dnešní mladou generací. Kdo by si nechtěl poslechnout, jak ve svém podnikání využít (kromě Facebooku a Instagramu) i další nástroje jako TikTok, Snapchat, anebo Twitch.

KDY? 12. května od 10:00
KDE? online

Global Social Awards 2022

Tím vůbec největším letošním eventem je dozajista Global Social Awards, či také GLOSA. Letošní ročník, který se koná v Praze, přinese mnoho zajímavého v oblasti sociálních sítí. Tuto akci můžete navštívit 24. a 25. května, a to buď v Praze fyzicky nebo on-line. Za nás je největším lákadlem známá internetová celebrita a bezvadný komediální tvůrce Khaby Lame.

KDY? 24. května od 8:00 a 25. května od 19:00
KDE? Zahrada Žofín, Praha 1 nebo online

WebExpo 2022

Další odbornou konferencí je letošní WebExpo. Toto technicky zaměřené setkání se koná od 10. do 12. června v Praze a přináší mnoho zajímavých prezentujících, a to především z oblasti webdesignu nebo také UX. Pokud jste nadšeným „webařem“, jehož znalosti přesahují až do marketingové činnosti, tak se společně s námi účastněte této zajímavé konference.

KDY? od 10. do 12. června
KDE? Palác Lucerna, Praha 1

Nástroje v marketingu

Posledním vybraným, leč neméně důležitým eventem bude on-line setkání 1. prosince na téma Nástroje v marketingu. Pokud si chcete rozšířit obzory o nové marketingové trendy, je tento event skvělou příležitostí, jak na to. Efektivní webová analytika, analýza konkurence anebo rozesílky personalizovaných e-mailů, to jsou okruhy, kterým se bude tento meeting věnovat.

KDY? 1. prosince od 9:00
KDE? online

Ponořte se do tajů novodobého marketingového světa a navštivte
společně 
s Digitálkou tyto významné marketingové akce.